Закупаем дубовую Заготовку

Допуски на фризу дубову

Довжина ламелей від 270 мм до 500мм,

Ширина ламелей від 55 до 75 мм, залікова -1 мм,

Товщина ламелей 28-30 мм,  залікова 28 мм.

Допускається:

Заболонь  на лицеву сторону  максимум 10% від площі поверхні, на зворотню сторону  максимум 30% від площі поверхні, сучки максимум 10 мм в діаметрі на широкій стороні, але неближче ніж 15 мм від країв заготовки, природні зміни кольору.

НЕ допускається:

Тріщини по пласті, розколи  та сучки на кінцях (тріщини на кінцях), бокові сучки, свилявість, косослой, дірки від сучків, чи іншого походження,  пліснява, гниль, або розпад деревини від неї, темні, сині, сірі, жовті плями, червоточини, грибок, підпар, металеві або інші включення, механічні або інші пошкодження.

Вимоги до укладки та упаковки заготовок:

В літній період - з березня по жовтень - КРАЙНІ торці обробляються ПАРАФІНОМ (ЧИСТИЙ, БЕЗ ДОМІШОК)

Заготовка укладається на піддони. В один піддон – один розмір. Розміри піддонів – кратні розмірам заготовок, але ширина піддона не більше ніж 1.1 м, довжина не більше ніж 1.2 м, висота піддона з заготовкою не більше ніж 1.2 м. Заготовки повинні бути складені на прокладки розміром не менше ніж 22х22 мм або якщо ширина заготовки до 70 мм замість прокладок можна використовувати саму заготовку. Кожен піддон має бути стягнутий поліпропіленовою стрічкою 16х1 мм (крайні ряди заготовок по дві стрічки, середні – по одній та мінімум 4 стрічки – перпендикулярно). При завантажені на машину перші та останні піддони потрібно обмотати стрейч плівкою у три шари (для запобігання розсипанню піддонів при транспортуванні). Якщо на машину завантажуються піддони у два поверхи, то усі піддони верхнього поверху мають бути обмотані стрейч плівкою у три шари.

(099) 335-76-37 - Валентин
(067) 826-33-11 - Игорь

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину