Про компанію

«EGURRA LLC» - виробляє меблевий дубовий щит та брикет RUF.
Основною продукцією, яка випускається компанією «EGURRA LLC» є меблевий щит, вагонка та брикет RUF.

виробництво паркету«EGURRA LLC» - це сучасне виробництво з новітнім високотехнологічним обладнанням. Ми випускаємо широкий асортимент продукції: паркет, масивна дошка підлоги, вагонки, блок хауса, імітації бруса. Початковий етап у виробництві, це виробництво пиломатеріалів, який здійснюється нами на високому технологічному рівні, а екологічність продукції, що випускається і оптимальне співвідношення ціни і якості роблять її конкурентоспроможною на ринку.

Основною продукцією, що випускає компанія «EGURRA LLC» є масивна дошка підлоги, паркет і меблевий щит.

Наша компанія здійснює продаж вагонки оптом, в роздріб. Весь товар відвантажується безпосередньо з підприємства і доставляється замовнику. Транспортування вагонки, паркету, дошки підлоги здійснюється по всій території України та Європи. «EGURRA LLC» націлене як на роботу з приватними особами, так і на довгострокову співпрацю з фірмами.

У своїй роботі ми намагаємося враховувати всі побажання замовника і стати його надійним партнером.

Але навіть якщо ви звернулися до нас вперше, то можете не сумніватися, фахівці «EGURRA LLC» завжди готові надати грамотні консультації з будь-яких питань, що стосуються діяльності компанії, а також допомогти вибрати товар.

виробництво вагонки виробництво плінтуса

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення