(099) 191-91-68
(096) 228-58-51Про компанію

«ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» - виробництво паркету, масивної дошки підлоги, меблевого щита, ступенів, вагонки, імітації бруса, молдинга, плінтуса та іншої продукції

виробництво паркету«ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» - це сучасне виробництво з новітнім високотехнологічним обладнанням. Ми випускаємо широкий асортимент продукції: паркет, масивна дошка підлоги, вагонки, блок хауса, імітації бруса. Початковий етап у виробництві, це виробництво пиломатеріалів, який здійснюється нами на високому технологічному рівні, а екологічність продукції, що випускається і оптимальне співвідношення ціни і якості роблять її конкурентоспроможною на ринку.

Основною продукцією, що випускає компанія «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» є масивна дошка підлоги, паркет і меблевий щит. Крім цього, компанія виробляє лиштву, плінтус, дерев'яну рейку. Вся продукція має вологість 8-10%, що зберігає розміри і якість дерев'яного виробу при подальшій експлуатації.

виробництво вагонкиВАГОНКА має євро профіль і високу якість геометрії, що дозволяє нам бути конкуренто спроможними як на ринку України, так і в країнах Європи. Євро профіль вагонки має значні переваги в порівнянні зі звичайною так званою "Двосторонньою вагонкою", так як з'єднання шип-паз глибше, а на задній стороні вагонки є технологічні пази, які не дадуть вагонці набирати зайву вологу або пересихати, забезпечуючи нормальну вентиляцію вагонки, вона не буде пліснявіти і жолобитися. Вагонка зберігається на сухих складах і упаковується в поліетиленову плівку.

виробництво плінтусаНаша компанія здійснює продаж вагонки, дошки підлоги, паркету та ін. Весь товар відвантажується безпосередньо з підприємства і доставляється замовнику. Транспортування вагонки, паркету, дошки підлоги здійснюється по всій території України та Європи. «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» націлене як на роботу з приватними особами, так і на довгострокову співпрацю з фірмами.

У своїй роботі ми намагаємося враховувати всі побажання замовника і стати його надійним партнером.

Для постійних наших клієнтів є ексклюзивні пропозиції. Але навіть якщо ви звернулися до нас вперше, то можете не сумніватися, до вас поставляться з такою ж увагою. Фахівці «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» завжди готові надати грамотні консультації з будь-яких питань, що стосуються діяльності компанії, а також допомогти вибрати товар і розрахувати його вартість.

виробництво сходів виробництво масивної дошки підлоги