Виготовлення клеєних щитів

Виготовлення клеєних щитівДерево протягом багатьох століть залишається одним з найбільш популярних і затребуваних природних матеріалів для будівництва, виготовлення меблів, обробки внутрішніх приміщень і багато чого іншого. Сьогодні в таких цілях може використовуватися дерево різних порід, типів, різної обробки. Для покриття підлоги, декору приміщення і багатьох інших цілей може застосовуватися клеєний щит.

Виготовлення клеєних щитів є досить складним і трудомістким процесом, що складається з безлічі етапів. У загальних же рисах виготовлення клеєних щитів - це склеювання між собою ламелей за допомогою преса. Ламелі (бруски) можуть бути різних розмірів і товщини, в результаті чого можна отримувати щит потрібних розмірів.

В Україні виготовлення клеєних щитів може здійснюватися з хвойних, а також твердолистяних порід дерева. Залежно від породи може відрізнятися не тільки зовнішній вигляд щитів, а й їх експлуатаційні властивості. Варто відзначити, що висока якість виробів може бути досягнута лише при використанні надійних відповідних матеріалів, а також при відповідності стандартам технології виробництва.

Професійне виготовлення клеєних щитів здійснює компанія «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД».

Як виробник різноманітних виробів з дерева, ми можемо гарантувати якість і стислі терміни виготовлення клеєних щитів, вагонки, плінтусів та іншої продукції. Ми також пропонуємо кожному замовникові купити вироби максимально вигідно, так як у нас вартість виробів представлена без націнок.

Виготовлення клеєних щитів - один із пріоритетних напрямків діяльності нашого підприємства.