Стільниця з меблевого щита

Стільниця з меблевого щитаУ виробництві стільниць дуже важливо вибрати відповідний матеріал. Стільниця приймає на себе більшу частину навантаження, а тому повинна бути по максимуму міцною. Також саме стільниця - найпомітніший елемент будь-якого столу. А тому деяка декоративність тут теж зайвою не буде. Сьогодні великою популярністю у споживачів користується стільниця з меблевого щита. Стільниця така може сміливо бути названа міцною, зносостійкою і красивою. Щит, зроблений з натуральних дерев'яних ламелей, і виглядає добре, і необхідною  надійністю володіє. Стільниця з щита теж буде відповідати цим характеристикам.

Стільниця з меблевого щита - це відмінний варіант і для письмового, і для кухонного столу. Щит після склеювання обов'язково полірується, після чого стає ідеально гладким. Стики з'єднань ламелей на якісному щиті можна розглянути, але неможливо визначити на дотик. Стільниця може бути виготовлена як з суцільного, так і з зрощеного щита. На міцність стільниці різновид щита особливо не вплине, а от зовнішній вигляд буде різним. Втім, стільниця з меблевого щита в будь-якому випадку буде виглядати презентабельно. Все залежить від смаку споживача.

Якщо немає можливості придбати стіл з масиву дерева, стіл зі стільницею з меблевого щита буде найкращою альтернативою. Коштувати такий стіл буде, природно дешевше, при цьому його зовнішній вигляд і якісні характеристики будуть практично такими ж.

Стільниця з меблевого щита буде і красивою, і надійною, якщо виготовлена буде з щита нашого виробництва.

Виробниче підприємство «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» займається виготовленням меблевого щита для стільниць та інших елементів меблів. Співпрацюємо ми з меблевими фабриками по всій країні. Якщо і у Вас є бажання стати нашим діловим партнером, телефонуйте!