Набори для саун

Будівництво дачних будиночків, котеджів, саун, лазень

Будівництво дачних будиночків Будівництво котеджыв

Будівництво саун з вільхи, липи«ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» пропонує будівництво і обробку дачних будиночків, котеджів, саун (під ключ) з наших екологічно чистих матеріалів. Так само ми можемо надати великий вибір планів будиночків, котеджів, саун.

Будівництво саун з вільхи, липи. У нашій країні це один з найкращих матеріалів для обробки, так як має особливі властивості і досить поширений по всій території. Для сауни важко знайти кращий матеріал ніж вільха, липа, які не розтріскуються, не всихають, не коробляться. Внутрішнє оздоблення саун за допомогою вільхи, липи це перш за все непередаваний аромат лісової свіжості, яким ви будете насолоджуватися кожен раз при відвідуванні сауни.

БУДІВНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯНИХ КАРКАСНИЙ ШВИДКОБУДОВАНИХ БУДИНКІВ

Будівництво дачних будиночків саунОБЛАДНАННЯ СТІНИ КАРКАСНОГО БУДИНКУ

  1. Внутрішня обшивка
    (Вагонка, імітація бруса, блок хаус внутрішній)
  2. Пароізоляція
  3. Каркас (дуб, сосна, клеєний брус)
  4. Утеплювач (150мм миниральная вата)
  5. Гідро-Вітроізоляція
  6. Монтажна рейка
  7. Блок-хаус зовнішній (або імітація бруса)
  8. Кріплення

В основі будівництва дерев'яних швидкомонтованих каркасних будинків лежать відпрацьовані, перевірені часом, погодою технології канадських, американських, німецьких фахівців.

Для нашого регіону це поки що новинка, проте в розвинених країнах за цими технологіями будувалися будинки більше 50 років тому, будинки збудовані за каркасною технологією є і по сей день, а будівельники в Америці і Європі продовжують будувати такі будинки і сьогодні. І це зрозуміло, тому що технологоія каркасних швидкозбудованих будинків ні в чому не поступається будинкам з бетону, цегли або оциліндрованого бруса.

Тепло. Відмінний теплозахист забезпечується завдяки використанню в будівництві будинків теплоізоляційних матеріалів, що сприяють підтримці оптимальної температури в приміщенні в будь-який час року.

Енергія. Енерговитрати на обігрів каркасного будинку швидкого спорудження в 2 рази менше, ніж енерговитрати на обігрів цегляного будинку такої ж площі.

Екологічно чисті. Популярність будівництва будинків з дерева останнім часом сильно зросла. Це пов'язано, перш за все, з прагненням людей жити в екологічно чистому житлі.

У будівництві каркасних будинків нами використовуються тільки екологічно чисті матеріали - деревина, мінеральний утеплювач, паро- гідрозахист.

Міцність. Міцність дерев'яних швидкомонтованих будинків і котеджів, побудованих за технологією каркасного будівництва дуже висока, що дозволяє вибудовувати 2-3 поверхові будинки.

Ми пропонуємо варіанти дубового / соснового каркаса, а так само клеєного бруса.

У нас працює команда фахівців, з великим стажем роботи і відповідними навичками та вміннями. При замовленні будівництва будинку, котеджу і т.п. надаємо знижки на наші матеріали (вагонка, дошка підлоги, паркет, блок хаус, плінтус, лиштва і т.п.)

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 067 3329019

Будівництво саун будівництво бань Будівництво будиночків
Будівництво котеджів Будівництво в києві быстровозводимые дома
Будівництво саун з вільхи, липи деревяні будинки сауна замовити