Меблі з масиву дерева купити

Меблі з масиву дерева купитиДосить довгий час всі меблі виготовлялися з дерева. Однак на сьогоднішній день з'явилося безліч сучасних хороших матеріалів крім дерева, які спеціально зроблені для вигідного і якісного виробництва меблів. Не дивлячись на це, меблі з масиву дерева, так само як і раніше продовжують користуватися величезним попитом і найближчим часом здавати позиції на меблевому ринку не збираються. Меблі з масиву дерева можуть бути справжнім витвором мистецтва і високим показником почуття стилю, іміджу та смаку власника меблів з масиву.

Якщо Ви вирішили меблі з масиву дерева купити, то при виборі дерева потрібно звернути увагу на його зовнішній вигляд і фактуру. Обрана порода дерева має чітко відповідати встановленим характеристикам: жорсткість, можливість деформації, міцність, висока стійкість до зношування. За щільністю дерево класифікують на три типи:

  • М'які породи (липа, ялина, каштан, ялиця, кедр, сосна, вільха, верба, ялівець, тополя, осика).
  • Тверді породи (яблуня, ясен, модрина, горіх, бук, в'яз, дуб, береза, клен, горобина, платан, ільм).
  • Особливо тверді породи (граб, акація, фісташкове дерево, тис, самшит, кизил).

Обрана порода дерева, з якої будуть виготовлятися меблі з масиву дерева, купити які ви бажаєте, повинна бути не дуже м'якою, але і не сильно твердою. При виборі твердих порід дерев, ускладнюється процес виготовлення меблів, і відповідно збільшується ціна на обраний вами виріб. Для додання дерев'яним меблям вишуканого і красивого виду, їх в першу чергу морять, а потім фарбують або лакують.

Купити меблі з масиву дерева будь-якого типу, розміру і комплектації можна в компанії «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД».

Меблі з масиву дерева купити можна в нашій компанії.