Меблевий щит ціна

Меблевий щит цінаМеблевий щит - матеріал затребуваний. Він являє собою дошку, склеєну з окремих дерев'яних шматочків - ламелей. Щит використовується там, де потрібен гарний, міцний і екологічно безпечний матеріал. Великою популярністю щит користується на будівництві і в меблевих майстернях. Якщо говорити про меблі, з такого матеріалу виготовляються стільниці, бічні панелі диванів, бильця ліжок, шафи, тумби, комоди та інша корпусні меблі. Не менш популярним матеріалом в меблевому виробництві також є ДСП. Проте, більш цінним все ж можна вважати меблевий щит. Ціна такого матеріалу буде вищою, але і характеристики його напевно порадують. Меблевий щит виготовляється з натуральної деревини, а тому відрізняється високою міцністю на злам. Такий щит служитиме дуже довго без потреби в ремонті, що в разі меблів вельми важливо.

Меблевий щит, ціна якого може відрізнятися у різних виробників, буває суцільний і зрощений. Перший більш схожий на шматок цільної деревини. Якщо цей момент максимальної схожості з масивом дерева важливий, цельноламельний щит підійде як не можна краще. Зрощений щит виходить шляхом склеювання ламелей і по ширині, і по довжині. На ньому досить добре проглядаються місця стиків окремих шматочків. Зрощений меблевий щит (ціна залежить від безлічі параметрів), тим не менш, теж виглядає досить презентабельно, а тому використовується мебельниками теж дуже часто. Ціна меблевого щита дуже сильно залежить не тільки від його виду, але і від його сорту. Розрізняють три сорти щита (А, В, С). Найціннішим і дорогим буде сорт А, а найдешевшим С.

У компанію «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» звертаються ті, кому потрібен дійсно якісний меблевий щит. Ціна на таку продукцію у нас завжди адекватна.

Ми виробляємо і реалізуємо різносортний меблевий щит. Ціна в залежності від сорту може бути вище або нижче. Телефонуйте і дізнавайтеся!