Меблевий щит масив дуба

Меблевий щит масив дубаВибираючи матеріал для облаштування свого житла, варто звернути увагу на меблевий щит з масиву дуба. Це воістину добротний матеріал, який прослужить Вам багато років. Крім того, він екологічно чистий, що особливо важливо для здоров'я.
Хочете купити меблеві щити? Масиви дуба - те, що треба! За самими довговічними і якісними матеріалами з дерева звертайтеся в «Євро Стандарт ЛТД»! Ми готові запропонувати гідний асортимент перевіреної і надійної продукції. Переконайтеся в якості наших дерев'яних виробів самі. Беріть Ваш телефон (робочий, домашній або мобільний) і набирайте номер компанії «Євро Стандарт ЛТД», яка зможе оперативно Вам надати необхідні матеріали!

Меблевий щит з масиву дуба, паркет, сходи, вагонки - це далеко не повний список асортименту наших товарів. Вся продукція має вологість не більше 10%, а це значить, що при подальшій експлуатації розміри і якість дерев'яного виробу не зміняться. Якщо вже говорити про таку позицію, як меблевий щит, масив дуба - матеріал №1 для створення цієї конструкції. Щит виготовляється на найсучаснішому обладнанні європейського виробника. Використовуються зрощені і цільні ламелі, декоративні плінтуси, зрощені меблеві елементи і молдинги.

Замовляючи у нас меблевий щит (масив дуба), Ви не просто економите свої гроші. Ви також економите дорогоцінний час, адже більше не потрібно шукати постачальника безперечно кращих матеріалів.

Набирайте номер компанії «Євро Стандарт ЛТД», якщо Вам потрібно купити меблевий щит з масиву дуба.