(096) 228-58-51Масивна паркетна дошка

Масивна паркетна дошкаВибір підлоги і матеріалів для її облаштування - одне з ключових питань, що виникають, якщо ви зібралися зробити у себе вдома ремонт. Так як підлога - постійно піддається навантаженню протягом довгого часу, відповідно використовувані матеріали, повинні відрізнятися міцністю і стійкістю до різного роду навантажень.

Одним з найбільш поширених матеріалів - є паркет. З урахуванням великого попиту на даний матеріал - існує безліч його видів, а також виробників, готових його вам запропонувати.

Так само великою популярністю сьогодні користується - масивна паркетна дошка, адже текстура натурального дерева  робить будь-який інтер'єр, більш комфортним і вишуканим. Крім того, масивна паркетна дошка - це екологічно чистий матеріал, на відміну від більш дешевих синтетичних матеріалів. Використовуючи масивну паркетну дошку для облаштування підлоги - ви не піддаєте ризику ваше здоров'я, і здоров'я вашої сім'ї.

Наша компанія була заснована в 2007 році. Основним профілем компанії - є виготовлення пиломатеріалів, в тому числі і масивної паркетної дошки. За такий короткий час ми зуміли зібрати команду справжніх майстрів, готових виконати завдання будь-якої складності, знайшли довіру наших клієнтів, завдяки якості та низькій вартості виробленої продукції. Ми самі реалізуємо вироблену продукцію, що позитивно позначається на ціні, так як, немає необхідності переплачувати посередникам зайві гроші.

Замовити масивну паркетну дошку - можна за нашими телефонами.