Купити вагонку для сауни

Купити вагонку для сауниВагонка - це найбільш поширений і популярний матеріал, який зазвичай використовується для обшивки стін лазень або саун.

При фасадній оббивці варто купити вагонку для сауни товщиною не менше 15 мм., адже в саунах і лазнях постійно присутні значні перепади вологості і температури. Таким чином, вся споруда лазні або сауни піддається масованому викривленню. З цієї причини для сауни дуже важливо правильне кріплення всіх її комплектуючих. Такий матеріал як вагонка прикріплюється за допомогою прибивання цвяхом довжиною не менше 40 мм в нижню поличку. Вагонка може відвалитися в результаті її розколу, якщо її ширина буде менше ніж 15 мм.

З якого ж матеріалу найкраще всього купити вагонку для сауни? У більшості випадків для бань і саун вибирають вагонку з липи. Це обумовлено тим, що з порід дерев, які ростуть на Україні і можуть застосовуватися при будівництві саун і лазень, лише липа не росте в зоні відчуження. Також липа - це природний антисептик. Ефірні масла, які з'являються при прогріванні сауни з липи не дають розмножуватися шкідливим бактеріям. Це сприяє стійкості людського організму до шкідливих бактерій і підвищує імунітет. Також при оббивці стін саун можна використовувати вагонку з вільхи. Купити вагонку для сауни і потім облицювати цим будівельним матеріалом стіни усередині лазні або сауни - це відмінний спосіб додати сауні вишуканий і елегантний вигляд.

Щоб купити вагонку для сауни або лазні Вам всього лише потрібно звернутися в компанію «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД».