Дерев'яні меблеві щити

Дерев'яні меблеві щитиМеблевий бізнес може приносити більший прибуток навіть якщо регулярна кількість клієнтів порівняно невелика. Однак гарний прибуток буде тільки в тому випадку, якщо продукт буде виготовлений якісно і з надійних матеріалів. Для виготовлення різного роду корпусних меблів можна використовувати ДСП, МДФ і натуральне дерево. При цьому ДСП є недостатньо надійним матеріалом, МДФ легко піддається механічним пошкодженням, а натуральне дерево - дорого коштує. В такому випадку дерев'яні меблеві щити - це оптимальний варіант. Він єдиний серед всіх успішно поєднує в собі високу якість і прийнятну ціну.

Дерев'яні меблеві щити зовні представляють собою плити прямокутної форми. Кожна плита виготовляється з брусків натурального дерева. Бруски склеюються між собою і створюють однорідну щільну і стійку до пошкоджень плиту. Як клеї використовуються безпечні речовини, які не виділяють шкідливих речовин. Тому дерев'яні меблеві плити - екологічно чиста продукція. За своїми властивостями і технічними характеристиками вони нагадують натуральне дерево. При цьому їх вартість істотно нижче. Вона дозволяє виготовляти якісні і доступні меблі. Отже, якщо фахівець вибирає дерев'яні меблеві щити, він буде виробляти продукцію, яка завжди матиме попит на ринку і приносити йому гарний прибуток.

Якість матеріалів, які використовує фахівець в області виготовлення меблів, має велике значення. Від нього прямолінійно залежить репутація фахівця і кількість його клієнтів. Особливо це стосується якості дерев'яних меблевих щитів, адже вони є «фундаментом» будь-якого виду меблів.

Ви шукаєте якісні дерев'яні меблеві щити? Тоді звертайтеся до надійного і професійного виробнику - компанії «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД»!

Каталог дерев'яних меблевих щитів представлений на сайті підприємства.