Меблевий щит зрощений дуб

Меблевий щит зрощений дубМеблевий щит - це дуже затребуваний матеріал, який має досить широкий спектр застосування в різних галузях. Такий матеріал буває цільним і зрощеним. Цілісний щит, відповідно, створюється з цілісного масиву дерева. Такий матеріал досить дорогий. Більш популярним серед українців вважається меблевий щит зрощений дуб. Цей дерев'яний матеріал виготовляють шляхом склеювання окремих дерев'яних ламелей. Виглядає цей матеріал дуже солідно, але при цьому його вартість значно доступніша, ніж ціна цільних щитів. Крім того щит меблевий зрощений дуб має більш високі експлуатаційні параметри.

Щит меблевий зрощений дуб в більшості випадків використовується для виготовлення різних видів меблів, а також інших елементів інтер'єру. У порівнянні з ще одним матеріалом, який використовується  для виробництва меблів, ДСП, зрощений щит меблевий дуб дозволяє створювати більш надійні і довговічні екологічні меблі.

Якщо Ви бажаєте придбати високоякісний меблевий щит зрощений дуб від виробника за доступною ціною, то Вам варто зробити таке придбання в компанії «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД». Звертайтеся, і Ви не пошкодуєте!

Всі щити меблеві зрощені дуб ми виготовляємо з добірної деревини за допомогою кращого на сьогоднішній день обладнання. Тому в руках хорошого майстра наші меблеві щити здатні перетворитися в неперевершені по надійності і привабливості меблі. Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону, щоб уточнити всі Ваші деталі з приводу придбання меблевих зрощених щитів. Ви не пошкодуєте, що прийняли рішення замовити такий деревний матеріал і саме в фірмі «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД».