Виробники меблевого щита

Далеко не всі виробники меблевого щита можуть донести до споживача доступну інформацію про їх продукції. Так як даний вид вироби відносно новий, важко з першого погляду знайти відмінності між ДСП листами і меблевими щитами, але виробники можуть надати Вам гідний вибір, який дозволить спорудити довговічні меблі і красиві покриття поверхонь в будинку.

Виробники меблевого щитаДо нас часто звертаються приватні особи, які зацікавлені в практичному і красивому дизайні приватного будинку або квартири. Вони вибирають меблеві щити для виготовлення кухонних стільниць, дверей від вбиральні, внутрішньої обшивки кімнат і навіть для підлоги. Деякі фахівці використовують нашу продукцію в якості покриття сходів, так як вона має гладку поверхню, витримує велику вагу і не піддається майже ніякому фізичного впливу.

Меблеві щити від українських виробників не дорогі, але вони мають високі показники міцності. Це обумовлено унікальною технікою виготовлення листів. Виріб складається з пресованих шарів, які накладаються в різному напрямку дерев'яних волокон. Таким чином щит не тріскається і не деформується під впливом вологи і спеки. В даному випадку наша продукція навіть краще цілісного листа деревини.

У Вас є можливість вибрати матеріал різних параметрів і сортів. На офіційному сайті підприємства детально описані відмінності між сортами, а також надані всі доступні параметри виробів. Щоб здійснити замовлення на меблевий щит від нашого виробника, ми рекомендуємо зв'язатися з фахівців компанії по телефону. Всі вироби компанії виготовлені з дуба із застосуванням безпечних клеяться речовин.

Продукція є безпечною і гіпоалергенної для людини і відповідає всім міжнародним стандартам якості. Виробники меблевого щита надають доставку матеріалів і інформаційну підтримку. Ви можете зателефонувати нам за номером, який вказаний на сайті підприємства, щоб дізнатися про спеціальні пропозиції.

Віддавайте перевагу довговічним матеріалами, які легко використовувати як для будівництва меблів, так і для ремонту приміщення. Багатофункціональні меблеві щити виробника «Євро стандарт ЛТД» завжди є на складах підприємства, тому Вам не доведеться довго чекати доставки замовлення.