Зрощений меблевий щит

Зрощений меблевий щитЯкщо Ви тільки що переїхали і збираєтеся облаштувати житло на свой вкус, ми рекомендуємо звернути внімвніе на зрощений меблевий щит. Цей виріб є новинкою в виготовленні меблів. Так як його вартість значно доступніша, ніж вироби з цільного дерева, він став популярним серед українців, але це ще не всі переваги даного матеріалу.

Наша компанія виробляє виключно меблеві щити. Суцільних і клеєні листи виготовляються завдяки сучасній технології, яка вимагає склеювання тонких шарів дерева внахлест. Таке рішення запобігає деформації і утворення тріщин, що і робить більш цінним, ніж цільна деревина. Клеєні меблеві щити мають фрагментарну поверхню, що дозволяє домогтися більш різноманітного малюнка. Ви можете вибрати і інші матеріали для своїх меблів, але наша продукція визнана найоптимальнішою, так як вона екологічно чиста, помірна в ціні і має естетичний вигляд.

Наші клієнти ставляться до того класу людей, яких найбільше цікавить якість матеріалів. Ми ж готові надати зрощений меблевий щит як стільницю, двері, покриття підлоги або полиць. Всі вироби доступні в трьох сортах, а також Ви можете замовити різні параметри листів. Щоб здійснити замовлення, потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону.


 Крім деревини, сьогодні популярні та інші матеріали. Наприклад, замість срощенного меблевого щита багато людей замовляють на ринку України стільниці з металу. Недорогий матеріал піддається до корозії і механічних пошкоджень. ДСП також здувається і має дешевий вид. Камінь і мармур - важкі матеріали, які не піддаються ремонту. Всі вони також поступаються оному з найважливіших переваг нашої продукції - універсальності. У наших клієнтів є можливість використовувати меблевий щит зрощений в якості столу, обшивки підлоги та стін, дверей. Матеріал легкий у використанні і не токсичний. Тому ми настійно рекомендуємо ознайомитися з нашим асортиментом і зателефонувати нашому співробітнику.