Меблевий щит 18

Меблевий щит 18Коли настає час купувати своє власне житло, хочеться облаштувати його таким чином, щоб квартира, або будинок, відповідали характеру власника. З цієї причини до нас часто звертаються, щоб замовити меблевий щит 18 мм. З даного вироби можна виготовити різні предмети меблів, але також їм можна вистилати підлогу і стіни.

Завдяки своїм природним властивостям деревину використовують як обшивки. На відміну від цільного листа дерева, меблеві щити 18 мм в товщину не піддаються деформації. Вони щільно прилягають один до одного і не пропускають повітря. При цьому матеріал не токсичний, він абсолютно безпечний для людей, про що свідчать різноманітні дослідження нашої продукції.

Виробництво "ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД" випускає на ринок України меблеві щити різних параметрів - 18, 20, 32 мм. Наші клієнти іноді замовляють склеїти вироби для досягнення більш великої товщини листів. Також варто відзначити, що наша компанія надає широкий вибір сортів виробів. Ця класифікація не відбивається на якості виконання функцій виробів, але наявність сучків на поверхні меблевого щита товщиною в 18 мм впливає на естетичний вигляд виробу. На сайті нашої компанії надані фотографії матеріалів різних типів і сортів. Ви можете ознайомитися з відмінностями і зробити вибір прямо на сайті виробництва.

Щоб зробити замовлення на меблевий щит 18 мм, необхідно лише зв'язатися з нашим менеджером по номеру телефону, який вказаний на екрані. Наші кваліфіковані співробітники готові надати повну інформаційну підтримку і оформити індивідуальне замовлення з особливими побажаннями.


Завдяки розвитку сучасних технологій Ви тепер можете проявити весь свій творчий потенціал, вибрати виріб товщиною 18 мм і виготовити з меблевого щита будь-який предмет меблів, який Вам необхідний.