Виготовлення меблевих щитів на замовлення


Виготовлення меблевих щитів на замовленняКоли стільниці з масиву деревини дуже важкі і не завжди зручні в установці і використанні, виготовлення меблевих щитів на замовлення може принести Вашому дому бажаний зовнішній вигляд разом з економією зусиль і коштів. Більш того, у нашої продукції є цілий ряд переваг перед іншими меблевими матеріалами.

По-перше, у виготовленні меблевих щитів на замовлення використовується технологія склеювання. Деревина клеїться не в однаковому напрямку, що дозволяє плиті залишатися незмінною форми при будь-яких кліматичних умовах. Коли цілісний лист дерева може деформуватися, тріскатися і згинатися при недостатньо глибокому просочуванню або після довгих років експлуатації, наші вироби залишаються гладкими і рівними.

Якщо в Ваш новий будинок потрібно поставити виключно високотехнологічні меблі, слід звернути увагу на виготовлення меблевих щитів на замовлення. Стільниця, узголів'я ліжка, шафа або навіть сходи можуть виглядати повітряно і натуральної з використанням матеріалів з деревних листів.

Гіпоалергенний меблевий щит, виготовлення на замовлення якого можна замовити у ТОВ Євро стандарт ЛТД, ідеально підходить для дитячих меблів. У разі повторного використання дошки або неправильного свердління отвору для кріплень, цілісність дошки можливо відновити завдяки її структурі. Звільніть свою уяву і займіться виготовленням дверей з меблевого щита на замовлення. Внутрішнє оздоблення кімнати, столи, кухонні меблі - все це можливо виготовити з меблевих щитів на замовлення, особливо, якщо матеріали оброблені правильно.

Що стосується нашої компанії, то на наших цехах робота йде на німецькому та італійському обладнанні, а продукція надається клієнтам з усього світу.