Меблевий щит дуб


Меблевий щит дуб Меблеві щити з дуба
використовуються вже досить давно. Перевага даного виробу деревообробної сфери полягає в тому, що його структура якісно відрізняється від цільного зрізу дерева. Ми використовуємо листи, склеюємо їх таким чином, щоб волокна деревини по верствам чергувалися в напрямку. Таким чином за впливу вологи або сонячних променів матеріал не тріскається і не гнеться, на відміну від того ж зрубу. При цьому, ДСП, що вважається найпопулярнішим матеріалом в меблебудівництві, неможливо порівнювати за якістю з нашим виробом, адже меблевий щит (дуб) володіє пружністю, стійкістю до деформацій і пошкоджень. Він легше, ніж повноцінний лист дерева, але міцніше пресованої тирси, тому найкращим матеріалом для виготовлення столів, шаф, ліжок і ящиків можна сміливо вважати саме меблеві щити з дуба.

Якщо Ви шукаєте гіпоалергенний і легко миється для свого будинку, сміливо вибирайте меблевий щит. Дуб відноситься до найміцніших пород, які не тільки мають благородний зовнішній вигляд, але і примітні характеристики.


На своєму виробництві ми використовуємо березу, вільху і дуб різних сортів. В результаті обробки кожен меблевий щит, дуб в тому числі, сортують за зовнішніми даними. У разі шорсткостей на візерунку виріб розподіляють в сорт В, а при явних неприпустимих тріщинах і механічних дефектах на поверхні дошки - в сорт С. Про класифікацію і параметри готової продукції Ви можете прочитати на сайті компанії. Меблевий щит з вільхи, дуба або берези, вписується практично в будь-яку обстановку і не вимагає особливого догляду.

Ви можете використовувати наші вироби в якості внутрішньої обробки житлової кімнати, для стелажа або навіть ступенів. Іноді меблеві клеєні щити з дуба використовують як покриття підлоги. У разі наявності на полотні дерева сучків менш 5мм на 1м2 меблі з такого матеріалу надає багатий і акуратний вигляд кімнаті, тому найчастіше благородні сорти, на кшталт дуба, застосовують в облаштуванні офісів і домашніх кабінетів.