Щит зрощений дубовий


Щит зрощений дубовий, купитиДерев'яний зрощений щит з дуба дуже затребуваний у виробництві. Цей матеріал чудово підходить для виготовлення меблів і деяких елементів інтер'єру. З дубового зрощеного щита роблять ще щаблі для сходів, так як він відрізняється підвищеною міцністю. Такі щаблі не зламаються під вагою людини, а значить, сходи будуть безпечними. Як вже було сказано вище, дубовий щит дуже затребуваний в меблевому виробництві. З нього створюють найрізноманітніші меблі. Це столи, шафи, тумби і багато іншого. Потрібно зауважити, що меблі з дубового щита будуть відрізнятися підвищеною зносостійкістю. Міцність і зносостійкість — це головні цінні характеристики дуба, як деревини, і щитів з нього.

Щит зрощений дубовий створюється шляхом склеювання цільних дерев'яних ламелей. Незважаючи на те, що щит зроблений з безлічі частин, міцності його можна позаздрити. Бувають такі щити різної товщини, що зручно для подальшої роботи з ними. За якістю щит зрощений дубовий може теж бути різним. Залежить все від сорту деревини, з якої він зроблений, від наявності сучків, сколів, інших дефектів. Чим вище якість дубового зрощеного щита, тим вищою буде його ціна. Але, якщо замовити щит безпосередньо у його виробника, переплачувати не доведеться, а значить, вартість покупки буде оптимально доступною.

У виробничій компанії «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» щит зрощений дубовий можна купити за чудовою ціною.

Наші розцінки не дуже високі, так як «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД» виробляє пиломатеріали, а не просто перепродує їх. Дубовий зрощений щит в нашому асортименті теж представлений. Тому, якщо потрібно закупити хороші матеріали, звертайтеся в «ЄВРО СТАНДАРТ ЛТД».