Дубовий меблевий щит, ціна


У дубового меблевого щита крім ціни також є величезний ряд переваг. Щоб їх відкрити, обивателю потрібно випробувати безліч різних матеріалів, починаючи ДСП і закінчуючи натуральною деревиною, каменем, мармуром.


Дубовий меблевий щит ціна, довговічність, якістьНа відміну від цільного зрубу дерева, меблевий щит дубовий за ціною більш доступний для простих людей. При цьому він залишається не менше екологічно чистим, міцним і натуральним за зовнішнім виглядом. Коли товстий шар деревини тривалий час лежить в необробленому вигляді, він починає висихати, тріскатися, згинатися. Це може бути непрактично і не естетично. Щити ж виготовлені з тонких зрізів цього самого дерева, які накладаються один на одного таким чином, щоб волокна не лягали вздовж один одного. Скріплюються листи спеціальним водостійким і нетоксичним клеєм, тому з плином років ціна на дубовий меблевий щит окупається, а якість виробу залишається на висоті.

Після склеювання зовнішні шари вироби полірують і ділять на класи якості. Навіть висококласні щити меблеві дубові доступнішим за ціною, ніж більшість з кращих матеріалів для кухні - каменю та цілісного дерева. Кам'яні, мармурові, бетонні та скляні стільниці і столи на практиці показують себе дуже важкими і вимагають догляду. Дубовий щит меблевий ж за низькою ціною може бути придатний в меблестроеніі, як полки, покриття підлоги, внутрішньої обробки стін в житло. З цього міцного матеріалу виготовляють сходи, двері, стельові панелі і багато іншого.

Якщо Ви робите ремонт в своєму новому житлі, Вам напевно стане в нагоді дубовий меблевий щит. Ціна на всі вироби нашого власного виробництва дуже вигідна для жителів України, так як їх довговічність виняткова.


Ще більше інформації про способи доставки і класифікації матеріалу Ви можете знайти на сайті нашої компанії. Телефонуйте нам за телефоном, щоб купити дубовий меблевий щит, ціна якого не поступається низькосортним ДСП.